Fotobudka na wynajem - Leszno

Zazwyczaj wszystko kręci się wokół sali. Chcemy Was zachęcić, byście wyszli na kilka chwil na zewnątrz, aby przy zaczerpnięciu świeżego powietrza cyknąć kilka fotek i zapisać kilka słów do Księgi Gości. Po prostu zatrzymać ten moment, tą chwilę, te emocje na lata, nie tylko w pamięci, ale także na tzw. papierze. Jesteśmy pewni, że DZIUPLA przypadnie Wam do gustu, a widząc ją pierwszy raz, na Waszych twarzach pojawi się uśmiech 🙂 Sprawdź najnowsze zdjęcia na naszym Instagramie oraz ofertę napisów na wynajem.

Fotobudka Leszno – nasz najważniejszy projekt, który był utrzymany w ogromnej tajemnicy od wiosny 2019r. Chcieliśmy stworzyć FotoBudkę inną, niż te, które są na rynku. Pewnego dnia po prostu dotarło do nas – „przecież możemy stworzyć jeżdżąca FotoBudkę!”. Tak! To był strzał w 10!

Zaczęliśmy szukać po całej Polsce przyczepy kempingowej. Znaleźliśmy, pojechaliśmy. I wiecie co? Całą drogę powrotną jechaliśmy zestresowani, czy oby na pewno dojedziemy z nią do domu. Udało się! Przejechaliśmy nią setki kilometrów, po to, aby stworzyć z niej klimatyczne miejsce. Kupując ją wiedzieliśmy, że jest w kiepskim stanie i czeka nas dużo pracy. Ale po przyjeździe do domu i wstawieniu na warsztat, okazał się, że nie ma sensu jej przerabiać, tylko po prostu zrobić ją zupełnie od nowa. Dlatego stworzyliśmy ją w 95% od zera. Od początku tworzenia, mieliśmy wizję jak ma wyglądać z zewnątrz. Choć wnętrze było przerabiane kilka razy. Ustalaliśmy jedno, wychodziło drugie. Decydowaliśmy się na jeden design, a w głowach każdy z nas przerabiał go trochę inaczej. Dlatego rzeczywistość zweryfikowała wszystko. Poszliśmy na żywioł. Chcemy, aby wnętrze było uniwersalne i pasowało do każdego rodzaju eventów. Fotobudka Leszno to miejsce, do którego możecie zajrzeć, usiąść na chwilę, odpocząć, a przy okazji zatrzymać emocje Wam towarzyszące na zdjęciach. Zależy nam, aby dodać Waszym imprezom trochę świeżości.